Problém s hlukem? máme řešení!

Protihluková žaluzie avl

Protihlukové panely

Protihluková řešení od firmy Akuvent s.r.o. – protihlukové žaluzie a akustické panely

Protihluková řešení společnosti Akuvent s.r.o. zahrnují protihlukové žaluzie AVL certifikované akustickou zkušebnou Centra stavebního inženýrství a protihlukové panely určené pro použití ve vnitřních i vnějších prostorách.

Protihlukové žaluzie jsou elegantním řešením v prostorech se zvýšenými hodnotami hluku. Oproti standardním řešením s protihlukovými tlumiči jsou méně prostorově náročné a lze je instalovat i jako koncový prvek vzduchotechnických rozvodů. Jsou předurčeny k použití v instalacích, kde je nutné omezit šíření akustického hluku se současným zachováním vzduchového průtoku. Protihlukové žaluzie jsou ideálním prvkem pro nasazení do provozů s kompresory, hlučnými agregáty, motorgenerátory (dieselgenerátory) apod.

Protihlukové panely jsou určeny k omezení šíření hluku tam, kde není současně požadavek na zachování průtoku vzduchu tlumícím elementem. Hlavní oblastí jejich použití je odhlučnění průmyslových provozů a zařízení, kondenzačních jednotek, tepelných čerpadel, chladících zařízení a podobných agregátů. Jednotlivé panely lze spojovat do souvislých protihlukových stěn nebo čtvercových a obdélníkových zákrytů.

Základní typy provedení protihlukové žaluzie avl

  avl 300
Šírka (mm) 500-2250
Výška (mm) 500-2250
Vážená neprůzvučnost Rw 12dB

Více informací
  avl 400
Šírka (mm) 500-2250
Výška (mm) 500-2250
Vážená neprůzvučnost Rw 11dB

Více informací
  avl 600
Šírka (mm) 500-2250
Výška (mm) 500-2250
Vážená neprůzvučnost Rw 14dB

Více informací

Kontaktujte nás Máte zájem o řešení na míru? Nechte výpočty na nás a...

Certifikace a testy

2014 Akuvent.cz | realizace: inizio.cz